www.cvonline.hu

DevOps infra rendszermérnök (OpenShift, Docker, Kubernetes)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 1024486
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    A konténerekkel kapcsolatos fejlesztési és üzemeltetési folyamatok kialakítása.

Feladatkör, felelősségek:    •A konténerekkel kapcsolatos fejlesztési és üzemeltetési folyamatok kialakításában való tevékeny részvétel

•A fejlesztéshez használt konténer alapú környezet kialakítása, felügyelete és karbantartása

•A konténer alapú üzemeltetési környezet kialakítása, felügyelete és karbantartása

•A konténer alapú környezettel kapcsolatban felmerülő működési és teljesítménnyel kapcsolatos hibák elemzése és megoldása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   •A következő technológiák és a hozzájuk kapcsolódó eljárások alapos ismerete:

o Fejlesztéshez használt: Git (Gitblit), Nexus, Jenkins, SonarQube

o Üzemeltetési környezet: OpenShift Enterprise, RHEL, Docker, Kubernetes

o Kiegészítő alkalmazások: OpenAM, JIRA, Confluence

•Alapvető scriptelési ismeretek, legalább egy scriptnyelv alapos ismerete

•Linux alapismeretek, a RHEL disztribúció ismerete

•Java fejlesztési alapismeretek

•Felsőfokú informatikai végzettség

•Precizitás, rendszerezési képesség

•Proaktív, kezdeményező személyiség

•Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

•Banki környezetben szerzett tapasztalat

A megbízó cég profilja:    Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb,leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Amit kínálunk:

•Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

•Versenyképes juttatási csomag

•Fiatalos csapat

•Kellemes munkakörnyezet

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.