www.cvonline.hu
DevOps Engineer
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.11.14.
Jelentkezési határidő: 2017.11.24.
Hirdetés azonosító: 1184724
IT SERVICES FEJLÉC

Repülés-szimulációs SW fejlesztésével foglalkozó partnerünk számára keresünk DevOps Engineer pozícióba új munkatársat, az alábbi tudnivalókkal:

Feladatok

  • Egy piacvezető katonai és civil döntéshozás-támogató szimulációs rendszer fejlesztése, földrajzilag elosztott termékfejlesztői csapat tagjaként.
  • Software deployment, implementáció, rendszerkarbantartás, esetenként külföldi munkavégzéssel
  • Belső monitoring eszközök modernizációja
  • Elvárások

  • BSc diploma, informatikai vagy mérnöki szakon
  • Legalább egy év C++ fejlesztői tapasztalat
  • Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat
  • Agile csapat tagjaként szerzett tapasztalat (Scrum, Kanban, Scrumban)
  • Continuous Integration and Configuration management systems (pl. Jenkins, Puppet, Git, SVN)
  • Kifogástalan angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Előnyök

  • Code optimization
  • CMake build system
  • Scriptnyelvek ismerete (Python, bash)
  • Virtualizáció és/vagy containers
  • Német nyelvtudás
  • Amit ajánlunk

  • Barátságos, közvetlen csapat
  • Támogató háttér
  • Egyedi, mindig izgalmas projektek
  • Fejlődési lehetőség - nemzetközi szinten is
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió