www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 984320
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
DevOps ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ RENDSZERMÉRNÖK (E-H01)

Feladatok:
  • Microsoft platformon futó üzleti alkalmazások, illetve MS SQL 2008/2014 adatbázis környezet üzemeltetése, támogatása ügyfélnél,
  • Alkalmazás bevezetés projektek specifikálásában való részvétel, projektek üzemeltetés oldali felügyelete, koordinálása, release management..

A feladatok betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség,
  • Alkalmazásüzemeltetői tapasztalat,
  • MS SQL üzemeltetői tapasztalat.
  • Fejlett probléma-megoldási- és együttműködő készség,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés,
  • Igényes, precíz dokumentálási készségek,
  • Ügyfelorientáltság, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Tárgyalóképes angol
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:
  • ERP üzemeltetési tapasztalat (pl. Microsoft Dynamics),
  • BizTalk üzemeltetési tapasztalat,
  • IT infrastruktúra ismeretek,
  • MCSE, MCDBA vagy MCITP minősítés.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fix jövedelem + kiemelkedő negyedéves prémiumok,
  • Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség,
  • Jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat.

Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: napi 8 óra rugalmas munkaidőben,
Kezdés: azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC