www.cvonline.hu

Devizapiaci Elemző / Kereskedő / Trader

  • A hirdetés 618 napja lejárt

Európa szerte 6 országban működő multinacionális cégcsoport keres hosszútávra devizapiaci elemzéshez/kereskedéshez munkatársakat Budapesti irodájába, illetve regionális szinten is.

Ha hiszel Önmagadban, valamint nem elégszel meg átlagfizetéssel és fontos számodra, hogy egy olyan csapatba dolgozz, ahol megfelelő támogatást kapsz a sikeres munkádhoz, köztünk a helyed.

Főbb feladatok, munkák:

  • stratégiai alapokra helyezett devizapiaci ügyletek lebonyolítása
  • gazdasági hírek feldolgozása
  • folyamatban lévő piaci trendek elemzése és gyakorlatba történő átültetetése
  • vezetőség felé jelentések készítése
  • devizapiacon történő árfolyamváltozások folyamatos nyomon követése
  • adminisztrációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • megbízhatóság, felelősségteljesség, precizitás
  • terhelhetőség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • devizapiaci ismeretek
  • devizapiaci kereskedésben szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • megfelelő szakmai háttér
  • folyamatos szakmai tréningek
  • megfelelő infrastruktúra
  • rugalmas munkarend kialakítása
  • kiemelkedő fix alapbérezés +/ teljesítményarányos jutalék

Állásinterjú helye:

  • Budapest

Munkavégzés helye:

  • Budapest/Országos

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.