www.cvonline.hu

Desktop Support / Helpdesk

  • A hirdetés 727 napja lejárt

A Szirtes Technologies Kft. közel 2006 óta működik az IT piac területén. Több közép- és nagyvállalt számára nyújtunk rendszerintegrációs, üzemeltetés támogatói és tanácsadói tevékenységet.

Csapatunkba keresünk

szakembert, aki az alábbi leírásnak megfelel:

Feladatok

  • Vállalati Microsoft alapú munkaállomás környezet üzemeltetése, karbantartása
  • Alkalmazások terítése, frissítése, kezelése
  • Felhasználói incidenskezelés
  • Budapesti munkavégzés normál, 8 órás munkaidőben

Elvárások

  • A felsorolt feladatkörben szerzett minimum 1 éves gyakorlati tapasztalat
  • Végfelhasználókkal való jó kommunikációs képesség
  • Angol nyelv alapszintű ismerete

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Színvonalas, kulturált munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Biztos fizetés

Várjuk jelentkezését, ha úgy érzi, a fenti elvárásoknak megfelel és szeretné kipróbálni magát nálunk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol