www.cvonline.hu
Designer-sitebuilder
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.11.13.
Jelentkezési határidő: 2015.12.02.
Hirdetés azonosító: 992721
lejárt

Nemzetközileg elismert egyedi webfejlesztéssel foglalkozó partnerünk fiatalos fejlesztői csapatába tapasztalt és kreatív designer-sitebuilder kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Innovatív, hazai és nemzetközi piacon is jelen lévő egyedi weboldal design tervezése és megvalósítása
  • UI/UX design
  • Új ötletek prezentálása
  • Meglévő oldalak desgin továbbfejlesztése
  • Aktív közreműködés a fejlesztői és üzleti csapattal
  • Új technológiák felkutatása, tesztelése

Elvárások:

  • Legalbb 2-3 éves munkatapasztalat
  • Átfogó és professzionális Photoshop ismeret
  • Kiemelkedő CSS3 és HTML5 ismeretek
  • Tapasztalat responsive oldalak fejlesztésében
  • Jártasság vektorgrafikus tervezésben
  • Kreatív és innovatív szemlélet
  • Kooperatív személyiség
  • Angol nyelvismeret olvasási szinten
  • Javascript és jQuery ismeretek előnyt jelentenek

Amit nyújtunk:

  • Állandó nemzetközi és hazai projektek
  • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra
  • Egyedi projektek
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Inspiráló szakmai légkör
  • Rugalmas munkaidő

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.