www.cvonline.hu

Design Team Leader

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.12.17.
Jelentkezési határidő: 2015.02.25.
Hirdetés azonosító: 875163
lejárt

Multinacionális autóipari partnerünk számára keresünk tapasztalt, szakképzett Tervezőmérnöki csoportvezetőt, gyártás- előkészítés területre. Partnerünk professzionális munkakörnyezetet, szakmai előrelépést és kiváló juttatási csomagot kínál a jelentkezőknek.

A Tervezőmérnöki csoportvezető legfontosabb feladatai:
- Egy új, tervezőmérnöki csoport felépítése és további menedzselése gyártás-előkészítés területre
- A tervezőmérnöki csapat szakmai irányítása és személyügyi vezetése (beosztottak integrálása, költségtervezés, fejlesztési irányok meghatározása, stb.)
- Szoros kapcsolattartás vevőkkel és beszállítókkal
- Alkatrészek, összeállítások és beépítési koncepciók megtervezése
- Öntött, kovácsolt és fröccsöntött alkatrészek tervezése 3D-ben
- Szoros együttműködés és kapcsolattartás a tervezést érintő társosztályokkal

Elvárások a Tervezőmérnöki csoportvezető felé:
- Gépész- vagy közlekedésmérnöki diploma
- Erős tapasztalat autóipari gyártás-előkészítésben, hajtáslánc-fejlesztésben, belső égésű motorok tervezésében
- Öntött/kovácsolt/fröccsöntött termékek tervezésében szerzett tapasztalat
- CATIA V5 vagy ProE magas fokú ismerete
- Stabil angol nyelvtudás (német nyelvismeret előnyt jelent)
- Gyakorlatias hozzáállás, ugyanakkor megfelelő vezetői kompetenciák

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen angol nyelvű önéletrajzával.
Munkavégzés helye: Budapest