www.cvonline.hu

Design Team Leader

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.02.25.
Jelentkezési határidő: 2016.03.08.
Hirdetés azonosító: 864090
lejárt

Konstrukciós/Tervezői Csoportvezető

Feladatok:
Konstruktőri csapat vezetése, a munkavégzés koordinálása nemzetközi környezetben
• Konstrukciós mérnöki tevékenység: műanyag fröccsöntött és lemezből készült alkatrészek mechanikus tervezése
• Szakmai együttműködés a vevőkkel (piacvezető nemzetközi autóipari cégek), beszállítókkal és társ-csoportokkal
• Beosztott munkatársak koordinálása, fejlesztése, tervezési folyamatok, előírások betartatása

Amit elvárunk:
• Mérnöki végzettség
• Minimum 4 éves tervezői tapasztalat (autóipari háttér preferált)
3D tervezőprogramok aktív használata
• Jó kommunikációs és vezetői készség
Német és/vagy angol kommunikációs szintű nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
• A munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
• Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezet
• Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
• Széleskörű Cafeteria rendszer
• Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Amennyiben a lehetőség felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.