www.cvonline.hu

Design gyakornok

  • A hirdetés 617 napja lejárt

Nemzetközi megbízói körrel rendelkező piackutatási és elemzési tevékenységet végző Ügyfelünk számára keressük azt a fiatal szakembert, aki kreativitásával és szorgalmával járulna hozzá Ügyfelünk üzleti arculatának piacképessé és egyedivé válásához.

Feladatok:

  • Piackutatási elemzési projektek támogatása (rendszeres és ad-hoc prezentációk design-jának elkészítése)
  • Koncepciók és slide-ok tervezése üzleti és piaci üzenetek (információk) alapján
  • Meglévő prezentációk design-jának ellenőrzés, javítása
  • Táblázatokhoz és grafikonokhoz standardizált illetve egyedi design létrehozása
  • Minimalista és egyszerűsített megoldások alkalmazása és kreálása
  • Együttműködés a piacelemző és tanácsadó kollégákkal
  • Együttműködés a külsős grafikussal
  • Céges, belső felhasználású anyagok design-jának elkészítése és egységesítése

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú (folyamatban lévő) végzettség
  • Piaci trendek ismerete
  • Grafikai szoftverek ismerete
  • Kommunikáció képes angol nyelvismeret
  • PowerPoint felhasználói ismeret
  • Magas együttműködési készség kiscsoportban
  • Gyorsaság
  • Tanulási hajlandóság és igény
  • Legalább heti 20 órás rendelkezésre állás

Amit ügyfelünk kínál:

  • Nemzetközi piacvezető vállalatoknál (megbízók) futó projektek
  • Stabil és fejlődőképes háttér
  • Karrier lehetőség
  • Rugalmas, kiscsoportos munkakörnyezet

További információk:

Kezdés: azonnal
Munkavégzés helye: Budapest, 16. kerület, illetve otthonról
Jelentkezéshez kérjük küldje önéletrajzát az alább megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol