www.cvonline.hu

DEPUTY SALES & KA MANAGER

  • A hirdetés 1133 napja lejárt

A több mint egy évtizedes Swiss Medical Services Kft. pár fős vállalkozásból nőtte ki magát Magyarország egyik legnagyobb magyar tulajdonú magán-egészségügyi szolgáltatójává. Telephelyeink számának növekedése folyamatos, lelkes és lendületes szakmai csapatunk állandóan bővül.

Mottónk: Szakértő Gondoskodás. Mindenre van megoldásunk.

Sales csapatunk tevékenységét segítő munkatársakat keresünk alábbi pozícióba:

REF: 14 / 2014.

Feladatok

  • a vállalat szolgáltatási palettájának teljes körű értékesítése
  • kis és nagyvállalati ügyfelek számára történő értékesítés
  • hatékony értékesítést elősegítő lehetőségek feltárása, kiaknázása, alkalmazása
  • további, új értékesítési és üzleti lehetőségeket keresése
  • bejövő igények alapján ajánlatkészítés, tárgyalások vezetése
  • rendszeres személyes kapcsolat fenntartása a vevőkkel
  • a piaci folyamatok, a versenytársak aktivitásainak, az egyes vevők fejlődésének, fizetőképességének figyelemmel kísérése, elemzése
  • az ügyvezetővel együtt az éves szerződésmegújító tárgyalások lebonyolítása
  • árak menedzselése - az ügyvezető irányításával
  • az éves volumen és profit elvárások megfogalmazása, a teljesítés ellenőrzése, riportok készítése

Elvárások

  • Tárgyalási szintű aktív angol nyelvtudás
  • Szolgáltatásértékesítésben szerzett tapasztalat
  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Min.3 év hasonló pozícióban eltöltött szakmai tapasztalat
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Átlagon felüli kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Stratégiai és proaktív értékesítési szemlélet, hatékony probléma-megoldási képesség
  • Magas szintű felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • lelkes és lendületes csapat
  • modern, minőségi munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • önálló felelősségteljes munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XII. kerület

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzát – motivációs levél mellékelésével - a hirdetés referenciaszám jelölésével kérjük, a lenti email címre küldje!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő