www.cvonline.hu

Deputy Chief Accountant

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.08.15.
Hirdetés azonosító: 953809

We are looking for a Deputy Chief Accountant for our multinational partner, who is operating in the media sector.

Feladatok:

• könyvelési feladatok teljes körű ellátása a főkönyvelő irányítása mellett
• havi/éves zárási feladatokban való aktív közreműködés
• hatósági ellenőrzések támogatása
• könyvvizsgálatban való aktív részvétel
• főkönyvelő és kontroller helyettesítése
• közreműködés adóbevallások elkészítésében

Elvárások:

• minimum 4 éves átfogó számviteli gyakorlat
• felsőfokú szakirányú végzettség
• főkönyvi könyvelésben szerzett tapasztalat
• biztos, naprakész számviteli és adózási ismeretek
• aktív felhasználói informatikai ismeretek (Excel, Word)
• integrált rendszer felhasználói szintű ismerete (Oracle ismerete előny)
• aktív angol nyelvhasználat (közép szintű angol nyelvtudás)

Ezen felül, amit elvárunk:
• precíz, pontos, önálló munkavégzés
• analitikus gondolkodás
• rugalmas és határozott személyiség
• jó problémamegoldó készség
• terhelhetőség

Amit kínálunk:

• kellemes munkahelyi környezet
• felelősség
• barátságos csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a