www.cvonline.hu

Depó gondnok_Dunakeszi

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 1033970

Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe
Feladatok:

  • Raktár funkcionális üzemeltetésének biztosítása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Irodatechnikai eszközök üzemeltetése
  • Gépjármű flotta lokális kezelése
  • Göngyölegkezelési feladatok ellátása
  • Riportok, statisztikák készítése
  • HR adminisztrációs feladatok támogatása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Problémamegoldó készség, műszaki készség
  • Nagyfokú önállóság, felelősségtudat
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Megfelelés esetén erkölcsi bizonyítvány szükséges

Juttatások:
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kiemelt bérezés + egyéb juttatások

Előnyök:
  • Releváns logisztikai tapasztalat
  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Vevőkapcsolattartási tapasztalatok

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.

Munkavégzés helye:
  • Dunakeszi

Egyéb információk:
Munkaidő: több műszak Munkavégzés helye: Dunakeszi