www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1080475
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára. Ügyfelünk megbízásából a következő munkakörbe keresünk szerződéssel munkatársat:

DEPLOYMENT MANAGER (KF16-61)

Feladatok:
  • Társterületekkel való egyeztetés, koordináció
  • Release-ek deployment tevékenységeinek tervezése, levezénylése
  • Agilis deployment folyamatok kialakításában való aktív részvétel

Elvárások:
  • Főiskolai/Egyetemi végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Release és Deployment Management alapvető ismerete
  • Continuous Integration és Deployment toolchain-ek ismerete
  • Continuous Integration és Deployment folyamatokban való jártasság, használatuk ismerete
  • Nyitottság az új elvárások felé
  • Komplex és gyors helyzetfelismerő képesség
  • Problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és csapatvezető készség
  • Proaktivitás, lelkiismeretes munkavégzés
  • Rendszerszemlélet, együttműködési készség

Előny:
  • Korábbi szoftver üzemeltetési tapasztalat
  • Fejlesztőeszközök és fejlesztést támogató eszközök ismerete
  • Jártasság a deployment automatizálás témakörben

Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: Budapest, teljes munkaidős alkalmazotti/alvállalkozói jogviszony, projektmunka, minimum 6 hónapra, hosszabbítási lehetőséggel.
Kezdés: 2016 szeptember

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC