www.cvonline.hu

Department Manager / Részlegvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2014.04.10.
Hirdetés azonosító: 756946

Érdekel a divat? Rendelkezel üzletvezetői tapasztalattal? Irányítottál már csapatot? Ha a válaszod miden kérdésre igen, akkor jó helyen jársz.
Legyél Te is a csapat tagja és építsd tovább karrieredet a világ egyik legnagyobb divatcégénél.

Feladatok:

A Részlegvezető felelős a részleg eladásáért, az ügyfelek kiszolgálásáért és az értékesítés maximalizálásáért.
Főbb feladatok:
- Eladás követése, hatékonyság növelése – forgalom/óra
- A Sales Advisor munkatársak koordinálása, folyamatos képzése, motiválása
- Részleg munkájának szervezése, tervezése
- Adminisztráció követése, ellenőrzése

Elvárások:

- Kiskereskedelemben szerzett minimum 2 éves tapasztalat, Részlegvezetőként min. 5 ember vezetésében szerzett tapasztalat
- Értékesítői szemlélet
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Kiváló szervezési és problémamegoldó készség
- Határozott fellépés, képesség az egyenes és nyílt kommunikációra
- Felelősségteljes és gyors gondolkodás
- Képesség az önálló döntéshozatalra, felelősségvállalásra
- Nagyfokú rugalmasság
- Divat iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

- Részletes, teljeskörű betanulási időszak, tréningekkel
- Nemzetközi reputációval rendelkező divatcég
- Gyors fejlődési lehetőség, akár nemzetközi karrierlehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján