www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 1051722
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A divatiparban meghatározó szerepet betöltő Partnercégünk csapatába keresünk új kollegát az alábbi pozícióba:

Department manager assistant (AK)

Feladatok:
  •     együttműködés a department manager-rel és a country managerekkel
  •     department manager-i feladatok elsajátítása, és vezetői feladatok átvétele
  •     trendek és információk közvetítése
  •     munkatársak fejlődésének támogatása
  •     az áru magas színvonalú megjelenítése
  •     hozzáértő tanácsadás a vevők részére, a vevők szakszerű, minőségi kiszolgálása

Elvárások:
  •     kiskereskedelemben, ezen belül textiliparban szerzett tapasztalat
  •     divat iránti szenvedély és kiváló stílusérzék
  •     aktív kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  •     angol nyelvtudás esetén hajlandóság, hogy cégköltségen elsajátítsa a német nyelvet
  •     önállóság, felelősségtudat, csapatszellem
  •     vevőközpontú gondolkodás, szolgáltatói szemléletmód

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatás: versenyképes
Jogviszony: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online szakmai önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Ködöböcz Adrienn, E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió