www.cvonline.hu

Demo Mérnök

  • A hirdetés 801 napja lejárt

A National Instruments műszaki kiállításai, rendezvényei kulcsfontosságúak marketing gépezetünkben. Segítségükkel növeljük új termékeink sikerét, népszerűsítjük a National Instruments márkát, meggyőzzük leendő és meglévő partnereket, hogy a megoldásért hozzánk forduljanak.

A sikeres pályázó együtt fog működni Európai és Amerikai marketinges és értékesítési kollégákkal, illetve a debreceni Demo csoporttal, hogy tervezzen, ütemezzen, implementáljon, karbantartson magas értékű bemutató rendszereket. A feladat együtt jár IT-s, elektronikai, mechanikai és logisztikai feladatokkal.

Feladatok:

  • Ipari számítógépek, laptopok image -lése
  • LabVIEW Programok írása és debug-olása
  • Elektronikai és mechanikai hibák feltárása, javítása
  • Demo-k tesztelése és rendezvényekre való felkészítése
  • Külső helyszíni rendezvény támogatás
  • Demo foglalások monitorozása
  • Részvétel demo projektek ütemezésében, implementálásában
  • Demo-k karbantartásának ütemezése
  • Szabványok készítése demo-k hoz, felhasználva nemzetközi szabványokat, ajánlásokat
  • Szabvány megfelelőség ellenőrzése demo-kon

Elvárások

  • Felsőfokú (BSC vagy MSC-s) végzettség villamosmérnöki vagy informatikai szakon
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Ipari gépek/tesztállomások építésében, javításában szerzett tapasztalat előny
  • National Instruments termékeinek ismerete (Szoftver és Hardver)

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
  • Angol nyelv napi szintű használata
  • Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
  • Ingyenes sportolási lehetőség

Cégünkről

A National Instruments emberközpontú vállalat, amely nemcsak vásárlóira, partnereire és részvényeseire fordít kiemelt figyelmet, de munkatársaira is. Élettel teli és innovatív vállalati kultúrát építettünk ki, olyan jövőt formáló eszközöket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, amellyel jobbá teszik a világot, csökkentik a környezeti terhelést és igyekszünk jobbá tenni a közösséget, ahol dolgozunk és élünk. Nagy hangsúlyt fektetünk a dolgozói elégedettségre, az emberekkel való bánásmódra és az irántuk érzett felelősségre. A National Instruments számos piacképes és személyre szabott juttatást kínál dolgozóinak. Meggyőződésünk, hogy munkatársaink képezik a vállalat alapját, elkötelezettségük és energiájuk nélkül a cég nem tudná elérni céljait. Emiatt tartjuk számon őket vállalatunk legfontosabb értékeiként.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol