www.cvonline.hu

Demi Chef de Partie

  • A hirdetés 277 napja lejárt

A Four Seasons Hotel Gresham Palota

központi melegkonyhájába

pozícóba kollégákat keres

Amit kérünk:

  • szakirányú végzettség
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat (ideális esetben 5*-os szállodában, hajón vagy első osztályú étteremben)
  • nyitottság az új ismeretek elsajátítására, rugalmasság, kitartás és terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • bejelentett 8 órás állás
  • fizetett túlóra és műszakpótlék
  • év végi bónusz
  • fizetett szabadság és betegszabadság
  • munkaruha és annak ingyenes tisztítása
  • kiváló munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség
  • nemzetközi karrierlehetőség

Jelentkezés esetén kérjük, életrajzát e-mailben a lenti címre szíveskedjen eljuttatni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő