www.cvonline.hu

DEMAND ELEMZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1074875

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Az S&OP folyamatok koordinálása
  • A vevői igények összegyűjtése, ellenőrzése és elemzése a rendelkezésre álló adatforrások alapján
  • A vevői igények havi bontásban gyártósoronként történő meghatározása az S&OP horizont teljes időszakára
  • A hosszú távú gyártási terv meghatározása minden gyártósorra a készletcélok figyelembe vételével
  • A hosszú távú terv teljesíthetőségének ellenőrzése, a szűk keresztmetszetek azonosítása
  • A hosszú távú terv termék szintre történő felbontása, az igény feltöltése az SAP rendszerbe a rendelkezésre álló eszközökkel
  • Előkészítő megbeszélés keretében a hosszú távú tervek áttekintése az érintett funkciókkal (Logisztika, Termelés, Controlling)
  • A forecast és a büdzsé összevetése, a főbb eltérések és azok okainak meghatározása
  • Összefoglaló készítése a tervekről kiemelve a fontosabb változásokat, szűk keresztmetszeteket és tendenciákat
  • S&OP megbeszélések megtartása, KPI-ok nyomonkövetése
  • Az MPS folyamatok koordinálása, a heti MPS tervek frissítése, az érintett funkciókkal történő egyeztetése, a kritikus keresztmetszetek és problémák beazonosítása és megoldása
  • A hónap elején a vevői rendelések áttekintése, az eladási előrejelzés meghatározása
  • A napi eladási, rendelési, rendelésváltozási adatok letöltése és kiértékelése
  • Változásmenedzsment, SAP törzsadatok karbantartása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági/logisztikai végzettség (műszaki előny)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • MS Office ismeret (erős Excel ismeret, Access-előny)
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való készség, felelősségvállalás
  • Analitikus szemlélet, szervező készség

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelv ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: DEMAND ELEMZŐ, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678