www.cvonline.hu

DEMAND CONTROLLER - Manufacturing Industry

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 1155893

Komárom-Esztergom megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A vevői rövid-, közép- és hosszú távú igények és azok változásainak nyomon követése
  • Az igények előrejelzése és validálása a gyár számára megfelelő részletezéssel
  • A budget előrejelzés és vevői rendelésállomány közti eltérések átvizsgálása, a site számára konszolidált előrejelzés meghatározása termék vonalanként
  • Az új termékek és folyamatok esetében a demand előrejelzések nyomon követése
  • Az előrejelzés és adatok pontosságának mérhetővé tétele
  • A demand tervezéshez szükséges eszközök bevezetése, karbantartása és megfelelő használata
  • Az értékesítési és gyári hosszú távú tervezési folyamatok támogatása
  • A budget elkészítéséhez a megfelelő mennyiségi adatok biztosítása
  • KPI adatok meghatározása és riportolása a demand management felé
  • Közreműködés az EMEA-t érintő havi riportolási folyamatban

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai végzettség (közgazdász/pénzügy/logisztika/mérnöki területen)
  • Tapasztalat az alábbi területek egyikében (logisztika/termelés/értékesítés/vevői kapcsolattartás)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Magas szintű excel tudás (függvény és képletismeret)
  • Vállalatirányítási rendszerismeret (SAP, Oracle, MFG-PRO, stb.)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Erős analitikus képesség
  • Proaktivitás

Előnyt jelent

  • Közép- és hosszú távú tervezésben szerzett tapasztalat (S&OP, Demand Control)
  • Műszaki orientáció
  • Az MRP2 filozófia ismerete, Demand management eszközök ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások(cafeteria, bejárási támogatás)
  • Magas színvonalú szakmai háttér
  • Élenjáró nemzetközi gyakorlat megismerése és alkalmazása
  • Szervezeti fejlődési potenciál

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: DEMAND CONTROLLER - Manufacturing Industry, Komárom-Esztergom megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678