Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Délutáni recepciós


 
Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1083866

Egészségügyi területen tevékenykedő partnercégünk részére keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Recepciós feladatok ellátása
  • Adminisztráció

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony megléte
  • Heti 2 délután vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú lehetőség
  • bruttó 941 Ft/óra bérezés

Előnyök:
  • Recepciós területen szerzett tapasztalat

Jelentkezés módja:
  • Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed várjuk önéletrajzod a megjelölt e-mail címre.

Egyéb hasonló állások Önnek
Recepciós

Trenkwalder Kft

Kiválóan beszélsz angolul? Esetleg kommunikálsz...
Bács-Kiskun


Recepciós

Sky Hotels Group Kft

14. kerületi három csillagos hotel Recepcióst k...
XIV. kerület, Budapest, Pest


Recepciós

„K. Catering” Kft.

Egész évben nyitva tartó alsóörsi szálloda Rece...
Veszprém, Alsóörs