Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Délutáni recepciós

PROHUMAN
 
Hozzáadva: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1083866

Egészségügyi területen tevékenykedő partnercégünk részére keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Recepciós feladatok ellátása
  • Adminisztráció

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony megléte
  • Heti 2 délután vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú lehetőség
  • bruttó 941 Ft/óra bérezés

Előnyök:
  • Recepciós területen szerzett tapasztalat

Jelentkezés módja:
  • Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed várjuk önéletrajzod a megjelölt e-mail címre.

Egyéb hasonló állások Önnek
HR Gyakornok

Work Force Kft.

Érdekel a HR szakma? Szeretnél gyakorlati tudás...
Magyarország


Logisztikai asszisztens (4 órás részmunkaidő)

Work Force Kft.

Szeretne egy stabil japán tulajdonban lévő cégn...
Magyarország


Kapcsolattartó munkatárs

Work Force Kft.

Precíz vagy és jó kommunikációs képességgel ren...
Magyarország