www.cvonline.hu

Delphi/SQL és C# fejlesztő

  • A hirdetés 591 napja lejárt

Megbízónk, a magyar tulajdonban lévő software fejlesztő cég több mint 15 éve fejleszt Octopus 8 integrált vállalatirányítási és webáruházi rendszereket a vezető hazai KKV vállalkozások számára. Jelenlegi kb. 100 ügyfelük között megtalálhatóak piacvezető nagy és kiskereskedő cégek, termelő vállalatok, szolgáltató cégek. (Extreme Digital, Ramiris, Corwell, J-press, Bestbyte). Webáruházaik napi összforgalma eléri a negyed milliárd forintot.

Fejlesztői kompetenciáik többek között: MS-SQL adatbázis fejlesztés, C#, .NET fejlesztés webre és Motorola adatgyűjtőkre, Delphi fejlesztés, BI.

Számukra keresünk

(Octopus 8 ERP rendszer)

kollégát, azaz Téged.

Mik a feladatok:

  • Octopus 8 ERP rendszer és kapcsolódó modulok fejlesztéseinek tervezésében való aktív részvétel
  • Kapott fejlesztési feladatok időtervének elkésztése, időráfordítás adminisztrálása
  • Elkészített fejlesztések tesztelése, majd fejlesztői és funkcionális tesztre átadása
  • A tesztelések során felmerült hibák mielőbbi javítása
  • Fejlesztői ügyelet ellátása (átlagosan heti 1 nap, fél év után)
  • Projekt bevezetések során ügyfelek és munkatársak helyszíni támogatása (igény szerint, nem rendszeresen)
  • Szakmai ismereteklehetőség szerinti folyamatos fejlesztése, bővítése, képzéseken és szakmai vizsgákon való részvétel
  • Fejlesztések elvárt működése, fejlesztési módszertan és belső folyamatleírások szerinti munkavégzés

Mit várnak el ők Tőled:

  • SQL ismereteket
  • Delphi vagy C# ismereteket
  • Gyors reagálást a változó igényekre
  • Csapattagként is önállóan tudj dolgozni
  • Megbízható legyél, akire munkatársaid számíthatnak

Előnnyel indulsz, ha:

  • Van felsőfokú végzettséged
  • Vállalatirányítási rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalatod
  • Verzió kezelő használatában szerzett tapasztalatod (SVN)
  • OLAP, replikáció, webservice vagy HTML tapasztalatod

Mit várhatsz Te tőlük:

  • Fiatalos és lendületes csapatot, amit a napi munkán kívül a csapatépítő programok is erősítenek
  • Családias, baráti légkört
  • Reális értékálló jövedelmet
  • Folyamatos szakmai támogatást, egyéni képzési és fejlődési lehetőségeket és rendszeres visszajelzést munkádról

És ügyfeleik mit várnak majd Tőled:

  • Ne csak „kódolj”, hanem velük együttgondolkodva új, innovatív megoldásokat találj ki!
  • Légy gondos és ne hallgasd el, ha van egy jó ötleted!

Jelentkezésedet Szemán Zoltán várja a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő