www.cvonline.hu

Delphi/SQL és C# fejlesztő (Octopus 8 ERP rendszer)

  • A hirdetés 971 napja lejárt

Delphi/SQL és C# fejlesztő

(Octopus 8 ERP rendszer)

A nemzetközi piacon is jelen lévő, Magyar tulajdonú Vision-Software Kft. keres Octopus 8 ERP rendszeréhez fejlesztő munkatársakat.

Cégünk több mint 15 éve fejleszt Octopus 8 integrált vállalatirányítási és webáruházi rendszereket a vezető hazai KKV vállalkozások számára. Jelenlegi kb. 100 ügyfelünk között megtalálhatóak piacvezető nagy és kiskereskedő cégek, termelő vállalatok, szolgáltató cégek. (Extreme Digital, J-press, Bestbyte). Webáruházaink napi összforgalma eléri a negyed milliárd forintot.

Fejlesztői eszköztárunkban megtalálható: T-SQL, C#, .NET,  Delphi (7-XE5)

Feladatok:

  • Octopus 8 ERP rendszer és kapcsolódó modulok fejlesztéseinek tervezésében való aktív részvétel
  • Kapott fejlesztési feladatok időtervének elkésztése
  • A tesztelések során felmerült hibák mielőbbi javítása
  • Szakmai ismeretek folyamatos fejlesztése, bővítése, a cég által szervezett képzéseken való részvétel

Elvárások:

  • SQL utasítások és T-SQL programozási ismeretek (haladó szint)
  • Objektum orientált programozási ismeret
  • Megbízható legyél, akire munkatársaid számíthatnak
  • Problémamegoldó-képesség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Delphi vagy C# tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • OLAP, replikáció, webservice vagy HTML tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Reális és versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai támogatás, egyéni képzési és fejlődési lehetőségek. (Oktatásokkal és vizsgákkal)
  • Rendszeres visszajelzés munkádról
  • Fiatalos és lendületes csapat, folyamatos csapatépítő eseményekkel
  • Családias légkör és munkakörnyezet (Csocsó, terasz, bográcsozó, stb.)

Küldj fényképes szakmai önéletrajzot bérigényed megjelölésével az alábbi e-mail címre. Referencia munkák megjelölése, esetleges néhány soros bemutatása is szerepelhet hozzánk elküldött jelentkezési anyagodban. Kérdés esetén keresd HR vezetőnket a Link megjelenítése oldalon megadott elérhetőségein.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő