www.cvonline.hu

Delphi szoftverfejlesztő

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 26 napja lett aktiválva
Partnerünk:

Magyar tulajdonú, informatika biztonsággal, telekommunikációval kapcsolatos termékeket fejlesztő, emellett rendszerüzemeltetési, IT biztonsági szolgáltatásokat nyújtó cég keres munkatársat delphi fejlesztői pozíció betöltésére.

Feladatok:
  • Heterogén környezetben, kliens-szerver architektúrában működő szoftverek Windows kliensoldali komponenseinek fejlesztése.
  • Új szoftverfejlesztési projektekben: Tervezés, Implementáció, Fejlesztői tesztelés, Kapcsolódó dokumentációk készítése
Elvárások:
  • stabil Delphi nyelv ismeret (több éves gyakorlat)
  • stabil GUI fejlesztői és objektum-orientált nyelvi alapok
  • programnyelv-független, nyitott gondolkodásmód
  • rendszerszintű gondolkodásmód, áttekintőképesség
  • fejlesztői szintű adatbázis-kezelői ismeretek (SQL)
  • nyitottság Java képzés irányába (Java nyelvtudás nem elvárás!)
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Linux fejlesztői környezet ismerete
  • szoftver-ergonómiai ismeret
Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes fizetés
  • Sokszínű, változatos, érdekes munka
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása
  • Fejlődésre inspiráló, a szakmai tudás megosztását támogató, innovatív környezet
Munkavégzés helye:

Budapest, belváros

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > Programozó