www.cvonline.hu

Delphi / .NET C# fejlesztő

  • A hirdetés 408 napja lejárt
Munkavégzés helye

Budapest

Feladatok
  • A cégcsoport egyedi, belső integrált vállalatirányítási rendszerének (IRS) hosszú távú fejlesztésében való aktív részvétel
  • Az IRS folyamatos üzemeltetése, karbantartása
  • Fejlesztési dokumentáció készítése
  • Kapcsolódó rendszerek együttműködésének megvalósítása
  • Lekérdezések, riportok készítése
Elvárások
  • Középfokú szakirányú iskolai végzettség (informatika)
  • Delphi (5 felett) és Oracle (9,10,11) ismerete
  • Microsoft Visual Studio 2008, 2010, 2012, 2013 valamelyik verziójának és C# programozási nyelv alapos ismerete és ezekben szerzett tapasztalat
  • Microsoft.Net Framework 3.5, 4.0, 4.5 valamelyik verzió ismerete és tapasztalat, különösen WPF, WCF és EF
  • Microsoft SQL Server 2008, 2008R2, 2012, 2012R2 valamelyik verziójának alapos ismerete és tapasztalat.
Előnyt jelent
  • Web-es technológiák ismerete: ASP.NET MVC, jQuery, Orchard CMS, Modernizr, Bootstrap, Responsive design, stb.
  • Microsoft Team Foundation Server vagy SharePoint ismerete
  • MSSQL SSAS, SSRS, SSIS ismerete
  • Microsoft Azure ismerete
  • Automatizált tesztek és tesztelhető kód írása
  • .Net Design patterns & practices ismerete
  • Code Review ismerete
  • Agilis projekt menedzsment módszertan ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
Szükséges kompetenciák
  • Can do it attitűd
  • Proaktivitás
  • Problémamegoldó, problémafeltáró képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Precizitás, pontosság
  • Önálló munkavégzés.
Amit partnerünk kínál
  • Hosszú távú stabil lehetőség
  • Folyamatosan növekvő szervezet
  • Új kihívások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő