www.cvonline.hu

Delphi fejlesztő

  • A hirdetés 769 napja lejárt

SessionBase Szoftverfejlesztő és Tanácsadó Kft.

munkatársat keres

Delphi fejlesztői

munkakörbe.

Főállású fejlesztői munkakörbe keresünk az alábbi munkatársat.

Elvárások:

  • Delphi fejlesztői tapasztalat (minimum 1-2 év), referencia munkák
  • SQL ismeretek
  • Adatbázis fejlesztés, karbantartás (Oracle, MySQL)
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Önálló és csapatmunkára való készség
  • Szakmai angol, olvasási szinten

Előnyök:

  • Tapasztalat többrétegű alkalmazások fejlesztésben
  • OOP szemlélet, Delphi VCL alapos ismerete
  • PL\SQL fejlesztési tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Naprakész szakmai ismeretek
  • Nyitottság új technológiák megismerésére

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Sokoldalú, kreatív csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A jelentkezését a csatolt önéletrajzzal,  bruttó fizetési igény megjelölésével, „delphi fejlesztői munkakör” tárgyal az alábbi email címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő