www.cvonline.hu

Delphi fejlesztő

  • A hirdetés 1355 napja lejárt
Partnerünk egy informatikai vállalat, mely ügyviteli rendszereket és integrált vállalatirányítási rendszereket fejleszt. Csapatukba keresünk Delphi fejlesztőt.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

Feladatok:

  • Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszer fejlesztése, karbantartása
  • Egyedi ügyféligények fejlesztése
  • Kódolás, szoftvertervezés, implementálás, maintenance

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (informatika, programozó matematikus)
  • Delphi fejlesztési tapasztalat
  • SQL ismeret
  • Önálló munkavégzés, nagyfokú precizitás, jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • T-SQL ismeret
  • Webes fejlesztési jártasság
  • Pénzügyi, gazdasági ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Nyelvismeret: -, - szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B12Df

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika