www.cvonline.hu

Delphi fejlesztő

  • A hirdetés 172 napja lejárt

Elvárások:

  • Delphi 7 nyelv készségszintű használata
  • MSSQL szerver ismerete
  • SVN, Redmine ismeret
  • Dokumentálási készség
  • Szakmai angol

Feladatok:

  • Alkalmazás telepítése, a frissítések, verzióváltások végrehajtása
  • SQL szerver telepítése, jogosultságok beállítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Microsoft operációs rendszerek ismerete (tűzfal, jogosultságok beállítása, komponensek telepítése)

Előny:

  • Bérügyviteli alkalmazások fejlesztésében tapasztalat
  • Szoftver architektúra tervezési, modellezési tapasztalat (OO módszertan, Design Patterns, UML ismeretek)
  • Agilis módszertanok ismerete, tapasztalat ezek terén (Kanban, Scrum)

Személyiség:

  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatorientáció
  • Precizitás

Amit rólunk érdemes tudni:

  • 15 éve fejlesztünk szoftvereket
  • Nyitottak vagyunk az új megoldásokra és technológiákra
  • Csapatban dolgozunk, ahol tapasztalt fejlesztőknek mutathatod meg a tudásod
  • Modern, klimatizált zuglói irodában dolgozunk

Munkavégzés helye:
Budapest, XIV. kerület, Stefánia út 61.

Cégünk honlapja:
Link megjelenítése

Szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő