www.cvonline.hu

Delphi elemző-programozó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.06.04.
Hirdetés azonosító: 1039827

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk számára - biztosítási szektor - munkatársat keresünk biztosítási programok, web-szolgáltatások, interfészek és egyéb irodai alkalmazások fejlesztésére az alábbi pozícióba

Feladatok:

- biztosítási programok, web-szolgáltatások, interfészek és egyéb irodai alkalmazások fejlesztése és módosítása az üzleti specifikációk alapján
- üzleti felhasználók támogatása a specifikációk készítésében
- rendszerelemzés és tervezés
- rendszer tesztelése és dokumentáció készítése

Elvárások:

- felsőfokú szakirányú végzettség
- Delphi-re épülő szoftverfejlesztési projektekben szerzett min. 2 éves tapasztalat (D2009 vagy újabb)
- MS SQL 2008+ tapasztalat
- adatmodell és adatmodul tervezés és megvalósítás
- hibakeresési készség
- írott szakmai angol nyelv önálló és magabiztos ismerete
- jó kommunikációs készség
- eredmény orientált csapatjátékos
- nyitott és kezdeményező személyiség
Előnyt jelent:
- munkatapasztalat a DevExpress, FastReport komponens csomagokkal
- Java/J2EE web fejlesztési ismeretek
- pénzintézeti (biztosítói) tapasztalat
- szolgáltatásintegrációs technológiák ismerete XML/XSLT, adat transzformáció, üzenet továbbítás, integrációs infrastruktúra és web szervizek (WS*, REST)
- automatizált tesztelési tapasztalatok
- agilis fejlesztési módszertanok ismerete

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Széleskörű egyéb juttatások
- Változatos feladatok
- Folyamatos szakmai fejlődés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a