www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 833612
lejárt
Tech People FEJLÉC

Multinacionális gyártó cég megbízónk részére keresünk munkatársat

Delphi, C#.NET Programozó

munkakörbe.

Feladatok:

  • A vállalat különböző területein működő, üzleti folyamatokat szabályozó saját fejlesztésű programok karbantartása, szükség esetén új programok fejlesztése csapatban és önállóan egyaránt
  • Napi kapcsolattartás a felhasználókkal, oktatások megtartása
  • Fejlesztési projektekben történő aktív részvétel
  • SAP támogatás, VOC-k kezelése, továbbítása

Elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség
  • Magabiztos SQL ismeret, gyakorlat
  • Delphi programnyelv és/vagy más objektumorientált programnyelv átfogó ismerete
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • SAP ismerete előnyt jelent

Ajánlatunk:

  • Kreatív, kihívásokban gazdag munkakör a világ egyik meghatározó multinacionális vállalatánál
  • Változatos napi munkavégzés
  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség
  • Jelentős alapbéren felüli juttatások

A munkavégzés helye:
Jászberény vonzáskörzete

Tech People LÁBLÉC