www.cvonline.hu

Delivery Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.11.14.
Hirdetés azonosító: 983323

Dinamikusan fejlődő, világszinten elismert multinacionális partnerünk keresi német illetve angol nyelvű Delivery Manager pozícióba új kollégáit.

Feladatok:

A Delivery Manager napi munkája során:
- kapcsolatot tart a vállalat ügyfeleivel
- biztosítja az ügyfélmegrendelések zökkenőmentes teljesítését
- tájékoztatja az ügyfelet a kivitelezés menetéről, a tervezett további lépésekről
- kapcsolatot tart a teljesítésben részt vevő belső vállalati egységekkel, koordinálja munkájukat
- kezeli a megrendeléshez kapcsolódó eszközöket, dokumentálja a teljesítés folyamatát

Elvárások:

A Delivery Manager
- folyékonyan beszél angolul, vagy angolul és németül
- rendelkezik 1-2 év ügyfélkapcsolati területen szerzett tapasztalattal
- érdeklődik az IT/Telco szektor iránt
- képes komplex feladatokat precízen, határidőket betartva elvégezni

Amit kínálunk:

- központi fekvésű, modern iroda
- vonzó juttatási csomag
- karrierépítési, továbbfejlődési lehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a