www.cvonline.hu

Delivery manager

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1028030
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozáshoz keresünk erőforrások, projektek menedzselésére szoftverfejlesztői múlttal rendelkező szakembert.

Feladatkör, felelősségek:    •-A cég szoftverfejlesztési szolgáltatásainak minőség, határidő és budget kritériumainak betartatása és folyamatos kontrollja

•-Szerződéses vállalások betartatása és monitorozása, pénzügyi teljesítéshez szükséges adminisztráció elvégzése

•-Projektmenedzsment, párhuzamosan futó magas komplexitású projektek menedzsmentje

•-Ajánlatírás és szerződéskötés menedzsmentje

•-Erőforrásmenedzsment, erőforrástervezés

•-Az erőforrásmenedzsmentet támogató HR tevékenységek és/vagy azok menedzsmentje

•-Szoros és hatékony együttműködés a projektmenedzser, szakmai csapatvezető, sales, business analyst és tesztelési csapatvezető kollégákkal

•-Ügyfélkapcsolattartás

•-Szoros együttműködés a kontrollinggal

•-Folyamatos, naprakész riportolás a menedzsment felé

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   •-Több éves menedzsment tapasztalat szoftverfejlesztési területen (projektvezetői vagy delivery manager-i tapasztalat preferált)

•-Szoftverfejlesztői múlt

•-Tárgyalóképes angol nyelvtudás

•-Szoftverfejlesztési és projektmenedzsment módszertanok ismerete

•-Határozottság

•-Agilitás

•-Jó kommunikációs készség

•-Vezetői készség

•-Felelős személyiség

•-Pénzügyi szemlélet

Előny:

•-PMP minősítés

Nyelvtudás:    Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy 10 éve alapított magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozás, amely hazai és nemzetközi ügyfeleik számára egyedi üzleti alkalmazásokat fejleszt, kiegészülve portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, továbbá professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.