www.cvonline.hu

Delivery Manager (B03GDM)

  • A hirdetés 569 napja lejárt

Delivery Manager

B03GDM

Magyar tulajdonú szoftverfejlesztő partnerünkhöz keresünk kollégát Delivery Manager pozícióba.

Feladatok:

  • A cég szoftverfejlesztési szolgáltatásainak minőség, határidő és budget kritériumainak betartatása és folyamatos kontrollja
  • Szerződéses vállalások betartatása és monitorozása, pénzügyi teljesítéshez szükséges adminisztráció elvégzése
  • Projektmenedzsment, párhuzamosan futó magas komplexitású projektek menedzsmentje
  • Ajánlatírás és szerződéskötés menedzsmentje
  • Erőforrásmenedzsment, erőforrástervezés
  • Az erőforrásmenedzsmentet támogató HR tevékenységek és/vagy azok menedzsmentje
  • Szoros és hatékony együttműködés a projektmenedzser, szakmai csapatvezető, sales, business analyst és tesztelési csapatvezető kollégákkal
  • Ügyfélkapcsolattartás
  • Szoros együttműködés a kontrollinggal
  • Folyamatos, naprakész riportolás a menedzsment felé
Elvárások:
  • Több éves menedzsment tapasztalat szoftverfejlesztési területen (projektvezetői vagy delivery manager-i tapasztalat preferált)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Szoftverfejlesztői múlt
  • Szoftverfejlesztési és projektmenedzsment módszertanok ismerete

Elvárt személyiségjegek / készségek / képességek:

  • Határozottság
  • Agilitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Vezetői készség
  • Felelős személyiség
  • Pénzügyi szemlélet

Előnyök:

  • PMP minősítés

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Szakmai önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol