www.cvonline.hu

Delikát eladó - Veszprém (Referenciaszám: VP-1439)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2016.03.17.
Hirdetés azonosító: 1019850

Feladatok:

  • Vendégek szakszerű kiszolgálása
  • Csemegepultos feladatok ellátása

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

A munkáltató ajánlata:

  •  Hosszútávú munkalehetőség
  •  Fiatal, dinamikus munkahely
  •  Azonnali kezdési lehetőség

A munkavégzés helye:

  • Veszprém

A munkáltató profilja:

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a veszprémi Chianti Delikát részére toboroz eladó munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az  e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó VP-1439-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)