www.cvonline.hu

Dekoratőr

  • A hirdetés 486 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Soproni áruházunkba

 Dekoratőr

munkatársat keresünk

Főbb feladatok:

  • aktív részvétel a vevőbarát pénztári környezet megvalósításában
  • az áruház pénztári szolgáltatásainak magas színvonalú teljesítése
  • pénztárgép kezelése
  • készpénz és egyéb fizetőeszközök megfelelő kezelése
  • vevőmegbízások kezelése
  • kasszasor feltöltése
  • fogyóeszközök ellenőrzése, biztosítása
  • az OBI sztenderdek, rutinok betartása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • kommunikatív személyiség
  • vevőközpontú gondolkodás
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • segítőkész hozzáállás
  • jó csapatjátékos
  • erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő