www.cvonline.hu

Dekoratőr

  • A hirdetés 982 napja lejárt

Dekoratőr

Debreceni székhelyű cég gyakorlott reklám dekoratőrt, nyomdai szakembert keres.

Mivel foglalkozunk?

Fő profilunk az ügyfeleink teljes körű céges megjelenésének kiszolgálása. Arculattervezés, kreatív grafikai tervezések, nyomdai kivitelezés, reklámajándékok tervezése, weboldaltervezés. Üzletek, autók teljes körű dekorációja. Digitális nyomtatványok, reklámhordozók, plasztikus betűk, világító reklámok, projekttáblák, egyedi szerkezetek készítése, kihelyezése.

Elvárásunk, hogy magabiztos tudással lásd el feladataidat, amik:

  • gépek kezelése: digitális nyomtató, széles formátumú nyomtató, fóliavágó, gravírozó, papírvágó, egyéb gépek
  • reklámtermékek elkészítése: kasírozás sík és domború felületeken (autók, motorok, táblák stb.) Nyomtatott anyagok utómunkálatai (vágás, biegelés stb.)
  • világító szerkezetek összeállítása és kihelyezése magasban is! (Táblák, világító szerkezetek, plasztikus betűk stb.

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • minimum 2 éves releváns tapasztalat
  • munkabírás, lojalitás
  • határidők tartása
  • precíz munkavégzés
  • csapatmunkára való készség
  • B kategóriás jogosítvány

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Villamos/asztalos/fémipar szakértelem és/vagy végzettség
  • Kivitelező gépek ismerete
  • Grafikai programok ismerete (Adobe, Corel, CAD)

Amit várhatsz tőlünk:

  • változatos munkavégzés
  • folyamatos kihívások
  • egyedi ötletek megvalósítására való lehetőség
  • fiatalos, feltörekvő csapat

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes szakmai önéletrajzod a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével, illetve fizetési igény megadásával az alábbi email címre.

Helyek Debrecen
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő