www.cvonline.hu

Dekoratőr

  • A hirdetés 301 napja lejárt

Dekoratőr

Önmagára és munkájára egyaránt igényes és precíz dekoratőrt keresünk teljes munkaidőbe, azonnali kezdéssel!

Elvárások:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • hasonló területen szerzett több éves tapasztalat.
  • kézügyesség
  • terhelhetőség

Feladatok:

  • laminálás
  • kasírozás
  • betűkiszedés
  • irodadekoráció
  • autófóliázás

Amit kínálunk:

  • fiatalos, munkahelyi légkör, fejlődési lehetőséggel
  • hosszú távú munka
  • teljes munkaidő
  • dinamikusan fejlődő cég, stabil háttér

Az ideális jelöltet változatos munkák, igényes munkakörnyezet, barátságos kollégák és versenyképes jövedelem várja.

Érdeklődni és jelentkezni fényképes Önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Marketing / Reklám / Média / PR
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő