www.cvonline.hu

DEKORATŐR / VISUAL MERCHANDISER

  • A hirdetés 635 napja lejárt

MUNKATÁRSUNKAT  KERESSÜK

Munkakörben

Link megjelenítése

Szereted a divatot, és a szeretsz emberekkel foglalkozni, igazi csapatjátékos vagy és fontos számodra egy jó hangulatú munkahely?  Akkor itt a helyed!

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás minimum alapfokon
  • Divatruházati jártasság, szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Aktuális divat trendek ismerete
  • Magas fokú esztétikai érzék
  • Kreativitás, és jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság és magas fokú terhelhetőség
  • Önálló és csapatban való munkavégzés képessége
  • Felelősségvállalás és pontosság
  • Részt venni különböző szakmai képzéseken

Magyar nyelvű önéletrajzokat várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol