www.cvonline.hu

Dekoratőr - Debrecen

  • A hirdetés 282 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon mömax áruházakat nyit.
A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.
Újonnan nyíló áruházunkba, Debrecenbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Áruházi dekoratőr

Fontos, hogy az első 1-2 hónapban rugalmas legyél, mivel a betanulás budapesti áruházainkban lesz!
(teljes munkaidőben)

Feladataid:

  • Az üzlet átfogó képének biztosítása
  • Az eladótér rendezése, vizuális kialakítása
  • Az értékesítés növelése, a megfelelő összkép és prezentáció által
  • A lakberendezési cikk-osztály és a bútor osztály folyamatos dekorálása
  • Szortiment prezentációk kialakítása, megvalósítása

Amit elvárunk:

  • Kreativitás, szépérzék a lakberendezés területén
  • Együttműködő készség, rugalmasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word)
  • Terhelhetőség
  • Pozitív hozzáállás

Előny:

  • Dekoratőri vagy lakberendezői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiváló kereseti lehetőség
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küldd el fényképes, szakmai önéletrajzodat e-mailen az alábbi címre.
Az e-mail tárgyában a betölteni kívánt pozíció legyen feltüntetve. („Debrecen - DEKORATŐR”)

Köszönjük érdeklődésedet!

Helyek Debrecen
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő