www.cvonline.hu

Dekoráló munkatárs

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1205934

Porcelángyártással foglalkozó partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

(Hollóháza)

Feladatok:

  • Porcelán termékek dekorálása, kézi festése a megadott szempontok alapján
  • Az elkészült termékek minőségi ellenőrzése
  • A munkaeszközök rendeltetésszerű használata
  • A munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • Min. 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Megbízható, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Jó kézügyesség, pontos vonalvezetés és éles látás
  • Monoton munkavégzés tűrése

Amit a cég kínál:

  • Betanított, könnyű fizikai munka
  • Hétfőtől-péntekig tartó napi 8 órás munkaidő
  • Kiemelt bérezés és extra juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Céges buszjárat

Munkavégzés helye:

  • Hollóháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy keresse fel személyesen miskolci irodánkat a Széchenyi u. 26 szám alatt.