www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 743124
lejárt
Tech People FEJLÉC

Elkötelezett munkatársat keresünk dinamikusan fejlődő, a minőséget középpontba állító, sikeres, nemzetközi környezetben működő Partnerünk divatvállalata számára, saját egyéniséggel, minőségi érzékkel és divat iránti szeretettel

TEAMLEADER VISUAL MERCHANDISING - DEKORÁCIÓS OSZTÁLYVEZETŐ

munkakörbe

Feladatok:

  • belső terek, hátfalak, valamint kirakatok rendezése figurák, büsztök, torzók és egyéb kellékek segítségével
  • ártáblák, fotók és display-k készítése és kihelyezése
  • kellékbeszerzés, -készítés és összeállítás
  • munkatársaink fejlődésének támogatása

Elvárások:

  • dekorációs képzettség és ideális esetben textilkereskedelmi területen szerzett vezetői tapasztalat
  • felelősségtudat, csapatszellem
  • kreativitás, magabiztos divat- és stílusérzék
  • kézügyesség és állóképesség
  • kereskedelmi alapismeretek
  • kiváló német nyelvtudás

Amit a cég kínál:

  • biztos munkahely egy nemzetközi vállalatnál
  • kellemes munkakörnyezet egy elegáns áruházban
  • szimpatikus, nyitott csapat
  • magas színvonalú képzések
  • dolgozói vásárlási kedvezmény
  • cafeteria

Amennyiben az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzát vagy vegye fel a kapcsolatot HR tanácsadónkkal:

Ködöböcz Adrienn
HR Consultant
Mobile: +36 30 730 2546
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC