www.cvonline.hu

Dekorációs kivitelező

  • A hirdetés 1012 napja lejárt

Reklám kivitelezésben és grafikai szerkesztésben jártas széles nyomtatási,

dekorációs kivitelezőt

keres az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:

  • mindennemű dekorációs műhelymunka önálló, gyors kivitelezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • reklám kivitelezésben és grafikai szerkesztésben illetve hasonló munkakörben való több éves munkavégzés
  • széles nyomtatás, fólia és alapanyag ismeret
  • autó dekor, óriástábla ragasztás, szublimálás gyakorlat

Előnyt jelent:

  • CorelDraw, MS Office, MS Dynamics Nav ismeret

Amit kínálunk:

  • Iparágban versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Heves megye, Gyöngyös, Radír Reklám Kft.

Jelentkezés: az alábbi email címen.

Helyek Heves
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő