www.cvonline.hu

Deklarációs asszisztens

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 729320

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

A magyarországi Lidl hálózat Kereskedelmi Stratégiai Központjában alakítjuk ki a Lidl új márkaneveit, valamint ezek menedzselése és új piacokra való bevezetése is központunkban történik. Számtalan piacelemzéssel, beszállító-toborzással és üzleti tárgyalások lebonyolításával foglalkozó, illetve milliós üzletek létrehozásáért, a minőségbiztosításért, a marketingért és a nemzetközi együttműködésért felelős kolléga végzi itt munkáját nap mint nap, közös sikerünkért.

Új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

A munkavégzés helye: Budapest, központi irodaház

Feladatok:

  • termékdeklarációk készítése
  • aktív részvétel a beszerzési osztályon folyó fordítási munkafolyamatokban
  • kapcsolattartás a beszállítókkal
  • termékjelöléssel kapcsolatos jogszabályok követése
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása, dokumentumok kezelése, feldolgozása

Kiket keresünk?

  • egyetemet, főiskolát végzetteket
  • akik fordítói szinten tudnak németül szóban és írásban (az angol nyelv társalgási szintű ismerete előnyt jelent)
  • akik precíz, lelkiismeretes, fegyelmezett, határozott fellépésű személyek
  • akik hatékonyan kommunikálnak és jó munkaszervezők
  • akik számára érték a professzionalizmus, önállóak és kitartóak tevékenységük végzése során, nem riadnak meg a nagyobb adatmennyiségtől
  • akik szívesen dolgoznak csapatban
  • akik alaposan ismerik a Microsoft Office-alkalmazásokat (Excel és Word programok), gépírás ismerete előnyt jelent

Mit kínálnuk?

  • munkavégzést egy, a piacon magas és stabil pozíciót elfoglaló nemzetközi szervezetben
  • szoros együttműködést a cégen belüli és kívüli munkatársakkal
  • lehetőséget az analitikai kompetencia fejlesztésére
  • csapatmunkát, amelyben érték a kreativitás, a dinamizmus, a kezdeményezés és az elhivatottság
  • 100%-os utazási támogatást
  • étkezési hozzájárulást (a belépés és a kilépés honapjában nem járó juttatás)
  • vonzó fizetést

 Jelentkezni lehet:

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését, az alább megadott címek egyikére juttassa el pályázatát, vagy  töltse ki online jelentkezési lapunkat! Kérjük, hogy jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja!

Link megjelenítése

Postacím:
Lidl Magyarország Bt.
Személyzeti Osztály
1037 Budapest
Rádl árok 6.

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja