www.cvonline.hu

DEBUG MÉRNÖK

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.02.20.
Hirdetés azonosító: 900308
lejárt

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. Budapesti gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Debug Engineer / Hibakereső mérnök

Feladatok:

  • Digitális és Rádió frekvenciás áramkörök vizsgálata, hibakeresés
  • Mérőműszerek, tesztberendezések alkalmazásával a hiba behatárolása
  • Elemzési dokumentációk, jelentések készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevővel
  • Technikusi csoport szakmai vezetése

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség (alkatrész technológiai szakirány előny vagy rádió-hírközlési szakirány előny)
  • Elektronikai méréstechnikában és digitális technikában való jártasság
  • Kapcsolási rajzok alkatrész és működés szintű ismerete.
  • PC ismeret (Hardware és Software - operációs rendszerek/NT)
  • MS Office alkalmazások használatában való
  • Vezetői készségek
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Jelentkezés/További információ:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése

Kategória
Elektronika / Telekommunikáció, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió
Budapest
Pest