Debreceni munkavégzéssel targoncavezetőt keresünk INTS/12/11

  • A hirdetés 423 napja lejárt

Debreceni partnercégünkhöz keresünk gyakorlattal rendelkező targoncavezető munkatársat.

Feladatok:

  • A munkafolyamatok következetes és pontos végrehajtása.
  • A termékek biztonságos, hatékony és minőségtudatos teherautóról való ki- és berakodása, tárolása.
  • Terv szerinti és a minőségi előírások biztosítása a logisztikai szolgáltatások figyelembe vételével.
  • Munkaterület tisztaságának fenntartása.

Elvárás:

  • Legalább általános iskolai végzettség.
  • Logisztikai és ipari környezetben szerzett tapasztalat.
  • Vezetőüléses targoncajogosítvány megléte (3324).
  • Targoncázásban szerzett gyakorlat.
  • Alkalmazkodó képesség, csapatjátékosság, önállóság.
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

 Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013