www.cvonline.hu
Targoncavezető (Debrecen) (INTS/DK/20)

Debreceni partnerünk részére keresünk

Targoncavezető

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A termékek biztonságos, hatékony teherautóról ki- és berakodása
  • Az átvétel előírások szerinti dokumentálása
  • Munkavédelmi szabályok betartása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

 Elvárás:

  • Középiskolai végzettség
  • Érvényes vezetőüléses (3324) targoncavezetői engedély
  • OKJ-s bizonyítvány és NKH –s jogosítvány megléte
  • Számítógépes ismeretek

Előny:

  • Targoncavezetői munkakörben szerzett gyakorlat
  • Raktárosi tapasztalat
  • Érvényes vezetőállásos (3313) és gyalogkíséretű (3312) targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű vállalat
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Béren kívüli juttatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Targoncavezető, Szakmunka / fizikai munka
Régió Hajdú-Bihar
Debrecen
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő