www.cvonline.hu
DBA
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.09.21.
Jelentkezési határidő: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1067110
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Banki szektorban tevékenykedő partnerünk számára keresünk DBA pozícióba új munkatársat, az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • A banki MS SQL adatbázis szerverek és adatbázisok üzemeltetése, hibaelhárítása, az üzemeltetés során felmerült problémák vizsgálata, elemzése, megoldási javaslatok kidolgozása;

  • Az adatbázisokhoz kapcsolódó alkalmazások üzemeltetése, hibaelhárítása, az üzemeltetés során felmerült problémák vizsgálata, elemzése, megoldási javaslatok kidolgozása;

  • SQL scriptek írása (lekérdezés, riportok, közvetlen adatmanipuláció);

  • Együttműködés és kapcsolattartás az informatikai társosztályokkal, szolgáltatókkal, beszállítókkal, szakszervizekkel, magyar és külföldi partnerekkel;

  • Rendszerfelügyelet és hibaelhárítás munkaidőn túli ügyeleti/készenléti rendszerben;

  • Service Desk Level 2 támogatás nyújtása
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (informatikai szakirány)

  • MS SQL adminisztrátori szintű ismerete

  • Windows szerver adminisztrátori szintű ismerete

  • Min 1-2 év MS SQL adminisztrátori gyakorlat

  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban angol nyelven

  • Problémamegoldási képesség, stressztűrés

  • Precíz munkavégzés, határidők betratása

  • Csapatmunka és felelősségteljes, önálló munkavégzés

  • Kezdeményező készség

  • Rendszerszemléle

  • Előnyök

  • Szakmai tapasztalat hálózatfelügyeleti rendszerek üzemeltetése területén

  • Szakirányú tanfolyamokon szerzett egyéb ismeret

  • MS PowerShell ismeret

  • ITIL alapok

  • Amit ajánlunk

  • Fejlődési lehetőség

  • Biztos szakmai háttér

  • Belvárosi munkavégzés

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió