www.cvonline.hu
DB2 adatbázis adminisztrátor (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.26.
Hirdetés azonosító: 631402
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • DB2 rendszerek és hozzájuk tartózó DB2   szoftverek és eszközök kivitelezése, fenntartása és üzemeltetése
  • Rendszerüzemeltetés megszervezése és   támogatása akár 7x24 órában
  • Riportok készítése az adatbázis terheltségéről, esetleges hibáiról
  • DB2 rendszerek üzemeltetése: háttértár mentése, újraindítások kezelése, ügyfélváltoztatások végrehajtása
  • DB2 rendszerek optimalizálása, karbantartása

Elvárások

  • Legalább 5 év DB2 rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • DB2 rendszerek installálásában,   adminisztrációjában, illetve működtetésében való jártasság
  • z/OS rendszer és különböző alrendszerek ismerete
  • Alapvető SNA és TCP/IP ismeret
  • z/OS Sysplex és DB2 adatmegosztás ismeret

Személyiségbeli   követelmények

  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az   Infoparkban (Link megjelenítése)

Kérünk, hogy német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével honalapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 3195

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió