www.cvonline.hu
Datastage Alkalmazásfejlesztő (Referenciaszám: PJ4512)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.01.
Jelentkezési határidő: 2016.10.05.
Hirdetés azonosító: 1042688
lejárt

Piacvezető terméket gyártó nemzetközi partnerünk részére keresünk jelölteket az alábbi területre:

Datastage Alkalmazásfejlesztő (PJ4512)

Feladatok:
- üzleti igényeknek megfelelő, meglevő vagy új funkciók fejlesztése (IBM Infosphere Datastage)
- felmerülő problémák megoldása
- tervezés és optimalizáció
- csapatmunka helyi és a nemzetközi csapattal
- részvétel izgalmas, kreativitást igénylő projektekben

Elvárások:
- felsőfokú végzettség
- magabiztos angol nyelvtudás

- UNIX/AIX és ETL (IBM InfoSphere Datastage)
- jó kommunikációs készség, gyors tanulási képesség
- hajlandóság új technológiák elsajátítására

Amit partnerünk kínál:
- stabil háttér egy növekvő piaccal rendelkező multinacionális cégnél
- belső tréningek széles köre, szakmai fejlődés
- karrier-építési lehetőség (nemzetközi szinten is)
- kiemelkedő bérezés
- jó légkör

Munkavégzés helye: Észak-Pest megye, Budapestről is gyorsan megközelíthető helyen (bejárást munkáltató támogatja)

Kérjük, angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ4512) megjelölésével küldje el Katona Krisztián kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
IT / Informatika
Régió