www.cvonline.hu

Database Service Manger

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.10.02.
Hirdetés azonosító: 1077634

Cégbemutató :
Multinacionálsi rendszerintegrációs vállalat, budapesti irodájába keresünk új kollégát ! Megbízható tőkeerősháttér valamint emberközpontú, rugalmas és fejlődést támogató vállalati kultúra jellemzi Őket .

Feladatok:
Adatbázis üzemeltetői szolgáltatások SLA szerinti felügyelete,
Ügyfélkapcsolati kommunikáció menedzselése
Probléma eszkaláció és közreműködés a megoldásában
MySQL adatbázis kezelők üzemeltetésének helyszíni támogatása alkalmazás üzemeltetők részére
Szerver és storage infrastruktúra üzemeltetők támogatása
HP szerverek és tároló rendszerek üzemeltetői ismerete
ORACLE adatbázis kezelő üzemeltetés és hangolás

Elvárások :
Felsőfokú informatikai végzettség
2-3 éves MySQL adatbázis üzemeltetési tapasztalat
Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
Kiemelkedő kommunikációs készség
LINUX SUSE / RedHat operációs rendszerek üzemeltetése és hangolása

Amit nyújtanak :
Versenyképes fizetés
Nemzetközi csapat
Fejlődési lehetős