www.cvonline.hu

Database Reporting Specialist (sales area)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.03.31.
Jelentkezési határidő: 2014.01.02.
Hirdetés azonosító: 700435

Telekommunikációs területen aktív multinacionális ügyfelünk értékesítési csapatába keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel

Feladatok:

- Sales riportok, sales support, valamint ad-hoc riportok, elemzések elkészítése
- Partner adatbázisok, szerződés nyilvántartás kezelése, karbantartása
- Értékesítési és marketing kampányok IT támogatásának koordinálása, tesztelések koordinációja és nyomonkövetése
- Megrendelés és szerződés rögzítő rendszer fejlesztéseinek nyomonkövetése, igények kidolgozása és az implementáció koordinálása
- Értékesítési csatornák támogatása (rendszer jogosultságok karbantartása)
- Termékfejlesztési és értékesítési projektekben való aktív részvétel
- Döntéselőkészítő anyagok (előterjesztések) előkészítése magyar és angol nyelven
- Piaci versenyhelyzet nyomonkövetése, versenytárselemzés készítése

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
- Hasonló területen szerzett, legalább 2 éves szakmai tapasztalat (telekommunikációs, pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat előnyt jelent)
- MS Excel magas szintű ismerete, prezentációk készítésében (MS Powerpoint) szerzett tapasztalat, projektek és folyamatok támogatásához szükséges programok ismerete előnyt jelent (MS Project, Visio)
- Proaktív hozzáállás (folyamatos kezdeményező készség, állandó fejlesztési igény)
- Eredményorientált szemléletmód
- Magas szintű kommunikációs és együttműködési készség
- Jó problémamegoldó képesség
- Munkájában precíz, megbízható, önálló
- Magas teherbírás, stressztűrő képesség

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek,
- szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
- kiváló csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a